Życzenia świąteczne i parę słów


posted by Sardegna on

17 comments

Parę tematów się zebrało, a do posta stosikowego jeszcze trochę czasu. Postanowiłam zebrać najważniejsze informacje w pigułkę:

* przypominam o kwietniowym wyzwaniu Trójka e- pik. Do projektu można zgłaszać się tutaj. Proszę się nie zniechęcać wybranymi przeze mnie gatunkami (horror, współczesna literatura polska, współczesna literatura amerykańska - do wyboru Vonnegut, Carroll, Wharton). To w końcu ma być wyzwanie, więc musi nas mobilizować. W każdym razie zapraszam do przyłączenia w tym poście.

Moja trójka kwietniowa to:Czytaliście coś z mojej listy?

Na koniec, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć Wam i Waszym bliskim spokojnego, radosnego i wiosennego świętowania. Niech ten świąteczny czas będzie spędzony w miłej i rodzinnej atmosferze, w której znajdzie się także czas na czytania

Sardegna

17 komentarzy:

 1. Czytałam "Spóźnionych kochanków " i wo góle sporo książek Whartona przeczytałam i teraz to też będzie Wharton o czasach wojennych.

  Dziękuję za życzenia i ja również życzę Tobie i Twojej rodzinie radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i wesołego Alleluja w pełnej miłości i pokoju atmosferze zacisza rodzinnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdroszczę Ci takiej znajomości Whartona :) Mam w prawdzie parę jego książek na półce, ale jakoś nigdy nie miałam wystarczającej mobilizacji, Mam nadzieję, że dzięki kwietniowej trójce się to zmieni :)

   Usuń
 2. Dziękuję za życzenia. Życzę żebyś spędziła te Święta w rodzinnym gronie.

  A co do Trójki e-pik to już jestem w połowie pierwszej książki wyzwaniowej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że idziesz z wyzwaniami jak burza :)

   Usuń
 3. Radosnych Świąt życzy tommy z samotni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego naj:) U mnie na blogu życzenia dopiero jutro:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyłączam się do życzeń:-) Tak sobie patrzę na tę Twoją trójkę pik i dochodzę do wniosku, że mogłabym prawie pójść w Twoje ślady, bo Kochanków czytałam, Barbara Radziwiłłówna czeka na półce (ciekawam Twojej recenzji!), tylko z Mastertona musiałabym zrezygnować - wolałabym przeczytać coś Laymona na przykład...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz nie masz już wyjścia, jak tylko się przyłączyć :) Czekam na Twoje oficjalne zgłoszenie :) Co do Witkowskiego, nie będzie dobrej oceny :(

   Usuń
 7. Wesołych świąt! Do projektu chętnie bym dołączyła, ale czasu niestety brak ;( W każdym razie na kwiecień masz ciekawe pozycje, szczególnie Whartona, którego uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnej, ciepłej atmosferze. I Lanego Poniedziałku w formie kilku kropel, anie kilku wiader wody :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesołych Świąt!
  O wyzwaniu pomyślę po świętach. Teraz czytam "Naszyjnik" Cheryl Jarvis , książkę wędrowniczkę;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych Świąt! :)
  Nie czytałam żadnej książki z Twojej trójki, choć Mastertona czytałam namiętnie w LO. Wokół Whartona krążę i krążę, ale nie mogę jakoś "dokrążyć", więc dzięki wyzwaniu w końcu się do tego zmobilizuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wesołych Świąt, dla Ciebie i całej rodzinki :)
  Whartona czytałam, kiedyś był sezon na Whartona w Polsce i się go czytało kilogramami. Serio serio.

  OdpowiedzUsuń