Kalendarz Książkowych Wydarzeń - # 5


posted by Sardegna on

4 comments

Post o wydarzeniach miał okazać się nieco później, tak się jednak złożyło, że sporo z nich jest właśnie zaplanowanych na początek miesiąca. Żeby każdy mógł spokojnie przyjrzeć się ofercie i przygotować na którąś z poniższych imprez, post pojawia się już dziś:

Spotkanie z Tomaszem Rożek,  doktorem fizyki, znanym dziennikarzem, autorem "Nauka - to lubię", promuje nowa książkę "Kosmos". Więcej informacji o książce na stronie LC

 Spotkania autorskie w ramach X Sosnowieckich Dni Literatury
2.06 Olga Tokarczuk
3.06 Ignacy Karpowicz


Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke, autorem książek dla dzieci i młodzieży, autorem scenariuszy, dziennikarzem, wieloletnim redaktorem naczelnym "Świerszczyka"
Magiczny Książkobus - Impreza plenerowa w ramach Tygodnia Głośnego Czytania i Dnia Dziecka
Spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską i Marcinem Kydryńskim autorem książki „Lizbona-muzyka moich ulic”. Spotkania odbędą się w ramach Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów. Więcej informacji na stronie organizatorów.
W Empiku zagości prof. Jerzy Bralczyk
Spotkanie z Kazikiem Staszewskim i Jarosławem Duś, autorami książki "Tata mimo woli", biografii Stanisława Staszewskiego
Śląskie Dni Kryminału


SKUP KULTURY

W trakcie imprezy odbędzie się kiermasz kulturalny: książek, płyt CD, winyli

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Cała Naprzód!

W razie niepogody SKUP KULTURY zostanie przeniesiony do Stacja Artystyczna RYNEK (Rynek 4-5)


Informacje o imprezach z drugiej połowy miesiąca jakoś do mnie nie dotarły. Także tradycyjnie proszę, jeśli macie jakieś namiary na spotkanie autorskie bądź imprezę książkową na Śląsku, śmiało podsyłajcie linki. Miłego dnia!

Sardegna

4 komentarze:

 1. Zazdroszczę Wam spotkania z prof. Bralczykiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Bralczyka bym poszła. Z ogromną ciekawością :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm Beata Pawlikowska kusi, kusi...

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.facebook.com/events/460577257422190/?ref=2&ref_dashboard_filter=upcoming - 15 czerwca - Skup Kultury Gliwice (nie do końca jeszcze wiem, o co w tym chodzi, ale na zdjęciach są książki ;) )

  OdpowiedzUsuń