Obiecałam, to udostępniam, czyli CZYTAJ.PL i darmowy kod do 12 e-booków i audiobooków


posted by Sardegna on

4 comments

Od 2 listopada w sieci krąży informacja o genialnej akcji promującej czytelnictwo. Czytaj.pl. zawojowało miłośników książek w całej Polsce, a także tych, mieszkających poza granicami naszego kraju. Akcja polega na udostępnieniu czytelnikom na okres jednego miesiąca, zupełnie za darmo 12 e-booków i 8 audiobooków (w tym dwie superprodukcje). Mówimy tutaj o prawdziwych bestsellerach, jak bowiem inaczej nazwać takie tytuły, jak:


Biografia Elon Muska
"Czerwony kapitan" Dominik Dan
"Co nas nie zabije" David Lagercrantz
"Mówiąc inaczej" Paulina Mikuła
"Trawers" Remigiusz Mróz
Komiks "Kajko i Kokosz"
"Magiczne drzewo.Szkoła latania" Andrzej Maleszka
"Lśnienie" Stephen King
"Inne pieśni" Jacek Dukaj
"Złodziejska magia" Trudi Canavan
"W rzeczy samej" Marek Miodownik
"Ósme życie" Nino Haratischwili

Sami przyznacie, że są to atrakcyjne tytuły, po które warto, nie tylko przy tej okazji, sięgnąć. Ale jeżeli jest okazja, to dlaczego nie skorzystać? Powieści będzie można pobrać za pomocą kodów, które umożliwią wypożyczenie powieści w dowolnej, korzystnej dla czytelnika formie e-booka lub audiobooka, na okres miesiąca czasu. Kody można znaleźć w 16 miastach, na ponad 600 nośnikach, ale także w sieci, bowiem organizatorzy, Krakowskie Biuro Festiwalowe i platforma Woblink.com, wyszli w tej kwestii czytelnikom na przeciw, i zaprosili do pomocy w ich udostępnianiu, wszystkich miłośników książek. Promujmy czytelnictwo!

Jak zacząć? Wystarczy pobrać ze sklepu App Store lub Google Play, aplikację Woblink, a później przejść do zakładki Czytaj.pl. Następnie można już zeskanować kod QR (jeden kod daje nam dostęp do wszystkich tytułów) i zacząć czytać, bądź słuchać. Akcja kończy się 30 listopada, więc proponuję zacząć już dziś.

Poniżej znajdziecie promocyjny kod QR, który da Wam dostęp do akcji. Obiecałam, więc się dzielę! 


Osobiście nie skorzystam z e-booków, bo nie mam czasu na czytanie na telefonie, jednakże chętnie przesłucham tyle audiobooków, ile zdążę. Zaczęłam od "Lśnienia" Kinga, a trzeba przyznać, że jest to słuchowisko z najwyższej półki, będące jedną z dwóch reklamowanych superprodukcji. Jestem na trzecim rozdziale i przyznaję, jest moc!

Planujecie przyłączyć się do akcji? A może macie już jakiegoś e-booka na telefonie lub audiobooka na słuchawkach?


Sardegna

4 komentarze: