Książka Roku 2016 lubimyczytać.pl


posted by Sardegna on

5 comments

1 lutego rozpoczęła się II edycja plebiscytu na najlepszą książkę, organizowana przez serwis lubimyczytać.pl. Brałam udział w tym plebiscycie w zeszłym roku, więc i w tym postanowiłam oddać swój głos. Od lat mam swoje konto na LC, i choć ostatnimi czasy rzadko z niego korzystam, bo nie uzupełniam na bieżąco przeczytanych książek, to mimo tego, często do serwisu zaglądam, żeby zorientować się, jak dane ksiażki są oceniane przez czytelników. Z tego co wiem, sporo z Was ma konto na LC, więc jeśli ktoś nie oddał jeszcze głosu na najlepszą książkę, może to zrobić właśnie teraz.W II edycji plebiscytu nominowanych jest 230 tytułów w 12 kategoriach:


literatura piękna
powieść historyczna
kryminał, sensacja, thriller
literatura obyczajowa, romans
literatura faktu, publicystyka
autobiografia, biografia, wspomnienia
literatura fantastyczna
science - fiction
horror
literatura młodzieżowa
fantastyka młodzieżowa
literatura dziecięca

Glosowanie na "Książkę Roku 2016 Lubimyczytać.pl" odbywa się za pośrednictwem serwisu w bardzo prosty sposób, wystarczy tylko mieć zarejestrowane konto.

Jak głosować?
 1. Wejdź w kategorię, w której chcesz wybrać najlepszą książkę roku.
 2. Przy wybranej książce kliknij przycisk "Głosuję". Pamiętaj, możesz oddać tylko jeden głos w jednej kategorii. Po zagłosowaniu nie możesz cofnąć swojego głosu.
 3. Aby oddać ważny głos, musisz posiadać potwierdzone konto w serwisie Lubimy czytać
 4. Głosowanie trwa do 28 lutego 2017, do godz. 23:59 [informacja ze strony LC ]
Nie ma więc nic prostszego, trzeba tylko wejść na stronę serwisu TUTAJ, zalogować się na swoje konto i kliknąć w odpowiednie kategorie, a potem w okładki książek.

Jeśli chodzi o mnie, oddałam głosy w 9 na 12 kategorii. Nie zagłosowałam na horror, literaturę młodzieżową oraz s-f, po prostu nie kojarzyłam żadnej książki z proponowanych. Co do pozostałych, poniżej znajdują się moje wybory:A jak wyglądają Wasze głosy? Podzielcie się swoimi faworytami, a jeśli jeszcze nie zagłosowaliście, do końca miesiąca możecie to zrobić na stronie serwisu Lubimy Czytać.pl
 
Sardegna

5 komentarzy:

 1. no kilka książek widzę, jednakowo nas zachwyciło ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosowałam między innymi na Remigiusza Mroza :). Świetny mieli pomysł z tym plebiscytem. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa wyników, sama oddałam kilka głosów, ale wielu tytułów nie miałam okazji czytać

  OdpowiedzUsuń