Rozwiązanie konkursu z okazji 1000 postu w Książkach Sardegny


posted by Sardegna on ,

9 comments

Konkurs z okazji opublikowania 1000 posta w Książkach Sardegny wczoraj o północy dobiegł końca. Dziękuję za udział wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu, polecili mi jakąś ciekawą lekturę i wyrazili chęć posiadania nowej powieści Remigiusza Mroza "Świt, który nie nadejdzie". Dziękuję także za wszystkie miłe słowa, które padły pod adresem moim i mojego bloga. To zawsze inspiruje i daje pozytywnego kopa. W ciągu tych sześciu lat blogowania miałam kilkakrotnie chwile zwątpienia czy załamania ksiązkowego, ale dzięki wam wiem, że ktoś mnie ciągle czyta i do mnie zagląda, nawet w sytuacjach kryzysowych, kiedy mnie na blogu nie ma przez dłuższy czas. Dziękuję!

Przechodząc jednak do sedna sprawy: do konkursu zgłosiło się 14 osób, a wyborem zwycięzcy zajął się Najważniejszy Członek Komisji Losującej: 

"Najpierw muszę na spokojnie rozeznać sprawę. Nie wolno mi się spieszyć, muszę się zastanowić..."


"Ten papierek wygląda nieźle, biorę go!" "Dobra, zadanie wykonane, jedzenie w misce stygnie, żegnam państwa, bez odbioru..."


I tym oto sposobem, nagrodę wygrywa MAKOMT  - gratuluję Kochana i proszę o przesłanie adresu do wysyłki na sardegna@poczta.onet.eu


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pozdrawiam Was serdecznie!

Sardegna

9 komentarzy:

 1. Konkurs konkursem, ale kociora masz niesamowitego <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale tak jak jest fotogeniczny, tak jest nieokrzesany ;)

   Usuń
 2. O rany... Jaki piękny kot! :) Dziękuję, czuję się zaszczycona, iż zostałam wylosowana przez tak zacnego członka komisji losującej. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komisja przyjmuje wszystkie pochwały, dziękuję w jej imieniu ;)

   Usuń
 3. Gratuluję! Pozdrowienia dla kocura

  OdpowiedzUsuń