Co będziemy czytać w styczniowej Trójce e-pik?


posted by Sardegna

No comments

Dzień dobry! Dacie wiarę, że kończymy już naszą Trójkę w 2020 roku? Cieszę się bardzo, że macie ochotę bawić się dalej i wyzwanie Wam się nie nudzi. Ja jednak nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie wykombinowała. Wymyśliłam więc małą modyfikację, która, mam nadzieję, wprowadzi dynamizm i pozwoli zaangażować się każdemu z uczestników wyzwania Trójka e-pik.


Na czym ma polegać ta zmiana? Wpadłam na pomysł, coby nieco urozmaicić wyzwanie w taki sposób, iż od stycznia ja będę proponować tylko 1 kategorię Trójki, natomiast drugą i trzecią będziecie proponować Wy. Ale nie w takiej formie, jak to było dotychczas, tylko według "listy kolejkowej", na którą wpiszecie się według uznania. 
 
W praktyce miałoby to wyglądać tak, że kolejne osoby z listy proponują swoją kategorię Trójki. Dwie pierwsze - styczniową, dwie kolejne - lutową itd. Piszą mi swoje propozycje na priv kilka dni wcześniej, żeby pierwszy dnia miesiąca nadal był elementem zaskoczenia. Tym oto sposobem, każda nowa Trójka będzie miała 3 kategorie zaproponowane przez 3 osoby.
 
Z tej nowej zasady zwolnione są czerwiec i grudzień, bo według ostatnich zmian, wtedy tworzę ankietę z wszystkich zaległych kategorii i można z nich wybierać do woli. 
 
Lista kolejkowa obejmowałaby więc w praktyce 20 uczestniczek, które mogą zadecydować w 100% o jednej z kategorii Trójki. Oczywiście kategorii nie powtarzamy, ale też nie dyskutujemy z decyzją uczestniczek. Przyjmujemy to za pewniak i próbujemy swoich sił.
 
Co Wy na to?

EDYCJA: Dziękuję, że tak pozytywnie odniosłyście się do mojego pomysłu. Lista już wypełniona, także od stycznia będziemy czytać również to, co same zaproponujecie. Jeżeli czytacie ten wpis i nie bierzecie udziału w wyzwaniu Trójka e-pik, a macie ochotę spróbować, zapraszam do TEJ grupy. Bawimy się na blogu, ale jednocześnie komentujemy i motywujemy na FB. Macie ochotę dołączyć? Śmiało! Każdy jest mile widziany!

Sardegna

Leave a Reply