Konkurs ŚBK i Wydawnictwa m


posted by Sardegna on

20 comments


Konkurs ŚBK i Wydawnictwa m

Śląska Grupa Blogerów Książkowych, której jestem członkiem oraz Wydawnictwo m zapraszają na konkurs, w którym nagrodą będzie jedna z najnowszych powieści tegoż wydawnictwa. 

Na pewno kojarzycie książkę "Sztuka uprawiania róż z kolcami" Margaret Dilloway. Sporo pozytywnych opinii o tej powieści krąży po blogosferze. Jeżeli macie ochotę zdobyć swój własny egzemplarz książki, nic prostszego. Wystarczy zgłosić się do zabawy i odpowiedzieć w paru słowach na proste pytanie konkursowe.

Równolegle, na blogach dwóch innych członkiń grupy ŚBK, trwają podobne konkursy, Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na nagrodę,  zapraszam do zerknięcia na zaprzyjaźnione strony: Ktrya  i LenaS


Zapraszam do zabawy!
Sardegna

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga  http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/ - członek grupy Śląskich Blogerów Książkowych, fundatorem nagrody jest Wydawnictwo m
2. Konkurs trwa od dziś, czyli 15. 07.13 (poniedziałek) do 21.07.13 (niedziela)
3. Wyniki ogłoszone zostaną w dniu następnym
4. Zwycięzca musi przesłać swój adres do wysyłki na mój adres mailowy: sardegna@poczta.onet.eu.  Dane adresowe zostaną wykorzystane jednorazowo i przekazane do Wydawnictwa m, które wyśle zwycięzcy nagrodę.
5. W konkursie mogą też brać udział osoby nie posiadające bloga. Muszą tylko w komentarzu podać swój adres mailowy.
6. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby mieszając na terenie Polski
7. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki, sponsorowanej przez Wydawnictwo m "Sztuka uprawiania róż z kolcami"
7. Mile widziane będzie jeżeli:

- polubicie stronę naszej grupy Śląskich Blogerów Książkowych na FB
- polubicie stronę Wydawnictwa m na FB
- polubicie stronę Książek Sardegny na FB 
ale nie są to warunki konieczne

9. Obowiązkowo należy:
- pozostawić w komentarzu odpowiedzi na poniższe pytanie:

Jaka tematyka książek, wydawanych przez Wydawnictwo m  jest ci najbliższa i dlaczego. Odpowiedź krótko uzasadnij

- pozostawić w komentarzu swój adres mailowy
10. Zwycięzcę konkursu wyłoni Organizator, a jego decyzja jest niepodważalna i subiektywna.

Miłej zabawy!

20 komentarzy:

 1. Mam już książkę na półce, więc życzę powodzenia innym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja również, ale trzymam kciuki za uczestników.

   Usuń
 2. Najbardziej lubię czytać książki, w których bohaterowie ulegli przemianie, zmienili styl życia, spojrzenie na świat, poradzili sobie w trudnych sytuacjach i dokonali ważnych życiowych wyborów- może dlatego ,ze sam boję się zmian i lubię je obserwować z bezpiecznego fotela zza szkieł okularów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kibicuję wszystkim uczestnikom!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. E-mail: nefmisblog@onet.pl

  Najbardziej lubię czytać książki, które opisują prawdziwe życie, w której są opisane np. problemy, które bohaterowie muszą rozwiązać. Dlaczego? Gdyż mogę sobie wyobrazić, że to ja, albo "podpatrzyć", jak rozwiązać niektóre problemy.

  Pozdrawiam,
  Nefmi

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbliższe mi są "Poradniki", ponieważ w zagonionym świecie, kiedy często nie mamy czasu zastanowić się nad swoim zachowaniem, swoimi uczuciami, czy marzeniami zdarza nam się zapomnieć jak prawidłowo i szczęśliwie można żyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, poproszę jeszcze maila, zęby zgłoszenie było pełne :)

   Usuń
 6. mam, czytałam, polecam! trzymam kciuki za innych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbliższe mi są książki z zakresu życia duchowego, jak np. "Wszystko jest po coś" autorstwa Pana Krzysztofa Ziemca - dzięki tego typu publikacjom uświadamiamy bowiem sobie, iż cierpienie może dotknąć i przemienić każdego z nas, ponieważ staje się ono udziałem nie tylko przeciętnego Kowalskiego, ale stają z nim twarzą w twarz również Ci powszechnie znani i lubiani, a świadectwo tego, czego doświadczyli jest szczere i przejmujące...

  d.julietka.kasia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Publicystyka. Wiele ciekawych pozycji, na różne tematy. Można się dowiedzieć mnóstwa rzeczy o których do tej pory nie miałam pojęcia i omawiane są nieraz rzeczy , które wydają się jakby sprzeczne z religią jak połączenie tematu Ufo z Aniołami ...pyzikenator@gmail com

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbliższa memu sercu jest oczywiście literatura dziecięca. Bardzo cieszę się, że Wydawnictwo M stawia na baśnie, bajki, wiersze, które wnoszą mądrość w główki naszych dzieci. Sama jestem nauczycielką, co prawda dopiero od tego roku, ale wiem jak bardzo dzieci cenią sobie ks. Twardowskiego. Od połowy semestru zaczynaliśmy każdą lekcję od jakiegoś cytatu, a najczęściej były to właśnie cytaty w.w. księdza Twardowskiego.

  elementarz90@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również posiadam już książkę, dlatego tym razem udziału nie biorę. Mogę jednak samą książkę serdecznie polecić, to naprawdę ciekawa historia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wydawnictwo M cenię przede wszystkim za książki religijne. Dzięki nim można obronić się przed zagrożeniami wiary, przed niebezpieczeństwami tego świata, które czyhają na nas na każdym kroku. Czerpię z nich też wskazówki co do tego, jak postępować we własnym życiu, jak nie dać się zmanipulować innym, jak być dobrym, odnosić się z miłością do drugiego człowieka, kierować się sercem. Te książki dają mi oparcie, jak również pozwalają lepiej poznać przesłania ostatnich papieży. Po prostu uczą wybierania jak najpiękniejszej ścieżki wiodącej przez życie, pełnej serdeczności, zrozumienia, miłości do Boga i całego świata.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Małgosia
  dziecina1@o2.pl

  OdpowiedzUsuń