Kreatywne zabawy z Czu Czu dla 3-4 latków


posted by Sardegna on , ,

11 comments


Portal dla dzieci: Czu Czu.pl
Moja ocena : 6/6
Kreatywne zabawy z Czu Czu. Rysuj i zmazuj z Czu Czu.

Kiedy ma się w domu aktywną i twórczą czterolatkę, której nie wystarczają zajęcia w przedszkolu, dodatkowe warsztaty plastyczne i muzyczne, której ciągle mało ciekawych zabaw i zajęć, trzeba mieć w zanadrzu wiele pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Bardzo ciekawe propozycje na taką okazję, podsuwa Portal Czu Czu.pl. Zajmujące zgadywanki, gry edukacyjne, plansze, klocki, rebusy czy kolorowanki, w pięknej oprawie graficznej, wytrzymałych opakowaniach i okładkach, już na pierwszy rzut oka zaciekawiają malucha. Ponieważ oferta portalu jest podzielona na kategorie wiekowe, dla całkiem małych skrzatów 0-3 lata, dla przedszkolaków mniejszych 3-4, 4-5 latków, starszych 5-7, 7-10 latków, każdy rodzic będzie mógł wybrać coś dla swoich pociech. Niektóre propozycje gier czy malowanek są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, więc tym bardziej wybór kreatywnej zabawy będzie prostszy.

Na Targach Książki dla Dzieci w Krakowie, stoisko Czu Czu.pl wabiło małych uczestników imprezy, chyba największymi atrakcjami. Można było usiąść przy stoliczku i przetestować niektóre produkty, z których Ania wybrała akurat rysowanie i składanie przestrzennych zwierzątek.
A do domu wróciłyśmy ze świetnym zestawem gier edukacyjnych, za które bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kasi.


Na pierwszy ogień przetestowane zostały Kreatywne zabawy z Czu Czu, rysowanie i zmazywanie. Intrygująca, żółta walizeczka, została rozbrojona, a moje dziecko z zachwytem, który trwał dobre dwie, sobotnie godziny, zajmowało się zawartością walizeczki.

W skład tej gry edukacyjnej wchodzi 50 rozpoczętych ilustracji na 25 dość dużych kartach, magiczny pisak i równie magiczna ściereczka. Zadaniem dziecka  jest uzupełnienie rysunku na kartach, za pomocą flamastra. Można skorzystać z zawartej na karcie instrukcji albo wykonać swój dowolny projekt. Oczywiście po zakończonej pracy, albo jeśli się "coś nie uda", można skorzystać z magicznej ściereczki, która pięknie zetrze cały malunek.

Zabawa z magicznymi ilustracjami i pisakiem, rozwijają w dziecku zdolności manualne, wyobraźnię, koncentrację uwagi, kreatywność i pomysłowość. Jest to świetna propozycja dla aktywnych 3-4 latków, które ciągle potrzebują nowych bodźców i zabaw. W naszym przypadku Kreatywne rysowanie i zmazywanie z Czu Czu sprawdziło się doskonale. Zobaczcie sami:

Sardegna

11 komentarzy:

 1. Ojej już mi się podoba. Myślę, że moja Karola byłaby zachwycona. Muszę poszukać, gdzie można kupić taką świetną, rozwijającą zabawkę dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gry można kupić na stronie CzuCzu.pl, ale wiem, że są dostępne też w wielu sklepach z zabawkami :) Polecam, bo są świetnym sposobem spędzania wolnego czasu :)

   Usuń
  2. Dziś weszłam do pewnego sklepu sieciowego i znalazłam ten zestaw. Jednak moja radość trwała krótko. Cena niestety zniechęciła mnie do zakupu. Szkoda, że był taki drogi :-(

   Usuń
  3. No tak, cena zestawu to ponad 30 zł, to może odstraszać...ale trafiają się promocje np. na targach cena wynosiła ok 20 zł

   Usuń
 2. jakie sympatyczne ^^ w sam raz dla mojej małej, ma akurat 4 latka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Synek dostał je na trzecie urodziny i są genialne. Chociaż trochę drogie, to myślę, że warte swojej ceny, no i wielokrotnego użytku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, że cena może trochę odstraszać. Jednak lepiej chyba zainwestować w taki prezent niż tańszy, który rzucony zostanie po paru dniach w kąt. Moje dziecko uwielbia wszelkie gry edukacyjne, więc i ta jest jak na razie bardzo atrakcyjna :)

   Usuń
 4. Dla dzieciaków to super zabawa :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że bardzo fajne - dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna zabawa dla dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń