A już jutro...Targi Książki w Katowicach


posted by Sardegna on

2 comments

Właściwie to już od dzisiaj, przez cały weekend, Spodek opanują autorzy, książki i ich czytelnicy. Czwarte Targi Książki w Katowicach właśnie się rozpoczęły!


Oczywiście Katowice to nie Kraków, więc proszę nie oczekiwać cudów, takich, jakich byliśmy świadkami niecały miesiąc temu. Lista autorów i wystawców jest niewymiernie krótsza, znacznie mniej będzie też stoisk. Mamy nadzieję jednak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.  Drodzy odwiedzający, nastawcie się więc na kameralną imprezę, a blogerzy, wszyscy znajomi i nieznajomi, oczekujcie miłej i przyjacielskiej pogawędki na dwóch panelach dyskusyjnych. Śląscy Blogerzy Książkowi i Granice.pl zapraszają na owo spotkanie, którego oficjalne tematy brzmią tak:
"Czy na blogach Książkowych chcemy czytać tylko o książkach?" oraz "Problem Dyskusji na blogach, czyli jak zachęcić czytelników do polemiki w komentarzach". Oczywiście są to tylko główne zagadnienia, a my mamy nadzieję, że po drodze wyniknie interesująca "burza mózgów" i poruszymy również inne, ważne dla nas zagadnienia.
Panele przewidziane są w następujących godzinach: od 10.00 do 14.00, ale oczywiście przewidujemy przerwy według potrzeb. 
Po spotkaniu zapraszamy na wymianę książkową, której szczegóły znajdziecie na plakacie:


Podobną wymianę organizowaliśmy w Zabrzu, pól roku temu, a cała akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że na targach również weźmiecie w niej udział i wymienicie się interesującymi tytułami. Zasada przyświecająca wymianie, to: ile przynosisz, tyle wynosisz (nie przyjmujemy książek dla dzieci, harlekinów, podręczników i książek naukowych).


Po Targach zapraszamy na nieoficjalne spotkanie blogerów 
w kawiarni City Rock w Katowicach. Startujemy od godziny 17.30
(zachęcam do dołączania do wydarzenia na Facebooku)

Zatem do zobaczenia już jutro!

Sardegna

2 komentarze:

  1. Nawet nie wiedziałam, że są przewidziane panele :) No ja się jutro zjawię, ale planu dnia nie mam żadnego, czysty spontan :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam wybrać się w tym roku na targi, bo panele wydają się być interesujące i bardzo żałuję, że jednak nie będzie mi dane tam się pojawić:(

    OdpowiedzUsuń