Co będziemy czytać w majowej Trójce e-pik?


posted by Sardegna on

6 comments

Nie mogę uwierzyć, że zbliża się już maj! Czwarty miesiąc wyzwania się kończy, czas więc na wybór trzeciej kategorii Trójki majowej. Tradycyjnie w komentarzach poniżej, a także w naszej grupie Trójkowej pod TYM linkiem możecie proponować trzecią kategorię wyzwania, którą chcecie czytać w maju. Od razu przypomnę, że nie powtarzamy opcji, które już wcześniej był wykorzystane (dla pewności TUTAJ znajdziecie zestawienie wszystkich Trójkowych kategorii, jakie do tej pory się pojawiły). Biorę pod uwagę pierwszych 10 kategorii, a później w ankiecie na blogu i w grupie na Facebooku będziecie mogli wybrać swojego faworyta. Przypominam, że każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 głosy. Zapraszam do zabawy i proponowania swoich opcji.

***

AKTUALIZACJA. Poniżej znajduje się dziesięć kategorii majowej Trójki e-pik. Jedna osoba może zagłosować na trzy opcje. Jeżeli ktoś zagłosował już na FB, nie musi tego robić tutaj, i odwrotnie. Zachęcam do oddawania głosów i zaangażowania się w majowe wyzwanie:


1. Książka będąca w oryginale w nietypowym języku
2. Liczba w tytule
3. Czas - ważny dla fabuły albo w tytule
4. Książka, która ma podtytuł
5. Kobieca biografia
6. Powieść graficzna
7. Coś słodkiego - w tytule lub na okładce
8. Imię i nazwisko w tytule
9. Co w trawie piszczy czyli fauna i flora w literaturze
10. Historia dziejąca się w realiach starożytności lub w uniwersum mitologii  Sardegna

6 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada....ale nikt jakoś nie wpadł na to by tytuł kojarzył się z majem...ja też o tym nie pomyślałam. Ale liczę na Twoją Zuzanno inwencję.....Chociaż w sumie to monotema się bardzo zbliżyła...9 punkt...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, o maju nikt nie pomyślał. Ale z drugie strony tak szybko padały nowe propozycje, że nie nadążyłam zapisywać :)

   Usuń
 2. Moje głosy oddaję na 1 i 5 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, głosy podliczone :)

  OdpowiedzUsuń