Dziękuję za życzenia oraz chwalę się, co znalazłam pod choinką


posted by Sardegna on

10 comments

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przesłali mi świąteczne życzenia oraz miłe słowa. Dziękuję wszystkim czytelnikom, zaprzyjaźnionym blogerom oraz wydawnictwom i autorom, którzy także o Książkach Sardegny pamiętały.

Korzystając ze świątecznej atmosfery podzielę się z Wami tymi karteczkami (podprowadziłam pomysł prezentacji kartek od BookZnami, mam nadzieję, że się nie pogniewają).

Prawdziwą kartkę z życzeniami i uroczą gwiazdkę przysłało Wydawnictwo Harlequin (zdjęcie tej karteczki pojawiło się już na paru blogach, więc wybaczcie brak dokumentacji).


Wirtualne kartki otrzymałam od:

Bellony
Virtualo
mg
Agnieszki Steur
Zielonej Sowy
Repliki

Życzenia przekazały także:
Księarnia Weltbild i Świat Książki
Audeo.pl
Renata KosinSerdecznie dziękuję też za wszystkie życzenia na FB 
 Na koniec, pochwalę się książką znalezioną wśród innych podarków, pod choinką:

"Rok w podróży" Frances Mayes. Z tego co się zorientowałam to kontynuacja "Pod słońcem Toskanii". Lektura na lato będzie jak znalazł. Książkowy prezent znalazł się tylko dzięki mężowi, bowiem reszta mojej rodzinki nie kupiłaby mi "kolejnej książki do kolekcji".  

Życzę Wam dalszego miłego świętowania i czasu na spokojną lekturę, pozdrawiam serdecznieSardegna

10 komentarzy:

 1. miłe są takie gesty :)
  faktycznie, jak się ma sporo książek to niektórzy tak jakby się "bali" kupić następną...

  OdpowiedzUsuń
 2. ach ten mąż, wie, czego żona pożąda. Cieszę się, że chociaż tę jedną znalazłaś. Pozdrawiam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie w tym roku siostry obdarowały książkami, za to mąż... już nigdy mi żadnej nie podaruje buuu :( (najchętniej pozbyłby się ich wszystkich...)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłe są takie drobiażdżki!Mój małżonek jest z tych "niecytatych"więc książki od niego nie dostała,Synkowie natomiast nie zawiedli!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sama obdarowałam książkami i te pokażę,oraz te, które zdążyły w wigilijny dzień przyjść pocztą, które potraktowałam, jak książki pod choinkę.)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze raz w imieniu całej księgarni Virtualo życzymy radosnych, spokojnych Świąt i gratulujemy kolejnej książki do kolekcji :) Pytanie tylko, czy rzeczywiście uda się jej dotrwać nieprzeczytaną aż do lata? ;) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze jest mieć takiego wspaniałego małżonka, który wie, co żonę może ucieszyć. Gratuluję książkowego prezentu i życzę miłych chwil spędzonych na lekturze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rowniez przesylam moc swiatecznych pozdrowien. Milego, radosnego dalszego swietowania!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochany ten mąż ;) U mnie z kolei wychodzą z założenia, że karta prezentowa Empiku będzie najlepszym prezentem (i mają rację ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super książkę dostałaś, miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń