Wielki Konkurs Przedświąteczny Śląskich Blogerów Książkowych i Księgarnii "Victoria"


posted by Sardegna on

4 comments

Niemalże rok temu ŚBK wraz z Księgarnią "Victoria" organizowali Konkurs Mikołajkowy, który polegał na śledzeniu słów - kluczy i ułożeniu z nich hasła konkursowego. Dzisiaj chciałabym zaprosić Was na kolejną odsłonę tegoż konkursu. Kto nie pamięta o jakiej zabawie mówię, odsyłam do postu sprzed roku LINK

Aktualny Konkurs ŚBK i Księgarni "Victoria" rozpocznie się JUTRO, ale dzisiaj zaprezentuję dla przypomnienia, jego przebieg i zasady, na jakich będzie się opierał.
Dzisiaj na kilkunastu blogach ŚBK ukaże się podobny post z zapowiedzią konkursu. Zapamiętajcie dobrze te blogi, bo to na tych stronach, JUTRO musicie szukać wskazówek do odgadnięcia konkursowego hasła. Ale po kolei:

Wielki Konkurs Przedświąteczny Śląskich Blogerów Książkowych i Księgarni "Victoria" będzie polegał na tym, aby odnaleźć w JUTRZEJSZYCH wpisach, na blogach ŚBK słowa - klucze, które ułożą się w hasło konkursowe. Hasło to i odpowiedź na pytanie: ile blogów wzięło udział w zabawie, trzeba będzie wysłać na podany adres mailowy Księgarni - victoria@ksiaznica.pl


Nie powiemy Wam, ilu blogerów będzie w zabawę zaangażowanych i jakich słów trzeba szukać, nie martwcie się jednak, słowo - klucz będzie bardzo wyraźnie zaznaczone i łatwe do znalezienia. Idąc po śladach, klikając na odpowiednie słowa, będziecie przechodzić od bloga do bloga, aż w końcu traficie na fp "Victorii" na FB. To będzie dla Was sygnał, że ułożyliście całe hasło. 

Następnym krokiem będzie wysłanie hasła i podanie liczby Śląskich Blogerów, którzy wzięli udział w zabawie, na adres mailowy Księgarni "Victoria", podany powyżej.


Dla ułatwienia konkursu, proponuję zacząć poszukiwania na MOIM blogu. Potem powinno pójść Wam, jak z płatka. 

Regulamin


1. Wielki Konkurs Mikołajkowy organizowany jest przez grupę ŚBK oraz Księgarnię "Victoria" Zabrze
2. Sponsorem nagród są Śląscy Blogerzy Książkowi
3. Nagrodą w konkursie jest pakiet - niespodzianka, podobny do tego, jaki otrzymali blogerzy na panelu dyskusyjnym na Targach Książki w Katowicach
4.Konkurs trwa od 18 - 21.12.2014r.
5. Wyniki zostaną ogłoszone dnia następnego, czyli 22.12.2014
6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę wysyłać na adres: victoria@ksiaznica.pl
7. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wygrywa SIÓDMA (7) i SIÓDMA OSOBA od KOŃCA
8. Pod uwagę brane będą tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem
9. Nagrodę będzie można odebrać osobiście w Księgarni Victoria (Galeria Zabrze, ul. Wolności 273-275, 41-800 Zabrze) bądź zostanie ona przesłana na adres podany przez zwycięzcę. W przypadku nieodebrania nagrody organizatorzy konkursu mogą wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele.
10. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora Grupę ŚBK oraz Księgarnię Victoria, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) - które zostaną wykorzystane jednorazowo.
11. Wysyłka tylko na terenie PolskiZadanie konkursowe:


Ze słów - kluczy, podanych na blogach ŚBK ułóż hasło konkursowe
 Podaj liczbę blogów, które wzięły udział w 
Wielkim Przedświątecznym Konkursie

Bądźcie czujni. JUTRO o godzinie 9.00 zaczynamy! Życzę Wszystkim miłej zabawy i powodzenia! 
Sardegna

4 komentarze:

 1. Może w tym roku spróbuje swoich sil :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązkowo! jeśli uda Ci się wygrać pakiet niespodziankę, to prawie jakbyś była na katowickich tk ;)

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że nie zapomnę o tym konkursie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam taką nadzieję :) koniecznie weź udział!

   Usuń