Kto poda dalej? Wyniki oraz podsumowanie czytelnicze października


posted by Sardegna on ,

10 comments

Dzisiaj przekażę pałeczkę, a właściwie książkę, osobie, która będzie miała okazję kontynuować akcję  "Podaj dalej" na swoim blogu. Pomysł Giffin z Magnolii został przeze mnie rozwinięty, a zgłaszać się po książkę można było pod tym postem.

W ogólnym podsumowaniu, zgłoszeń po "Katedrę Marii Panny w Paryżu" nie było zbyt wiele, ale z drugiej strony, wiem teraz, że książka trafi do nieprzypadkowej osoby, tylko do kogoś, komu na niej naprawdę zależy. Cieszę się, że moja książkowa propozycja sprawi komuś radość. Mam też nadzieję, że radość będzie tak wielka, jak moja, kiedy otrzymałam od Giffin "Śmiertelne napięcie".

Nie przedłużając, "Katedrę Marii Panny w Paryżu" przekazuję guciamal

Proszę o adres do wysyłki na maila: sardegna@poczta.onet.eu

Giffin, dziękuję za możliwość udziału w akcji Podaj dalej. To świetna inicjatywa. Nie wykluczam, że wezmę udział jeszcze w niejednej edycji
***
Przy okazji wpisu nie związanego z opinią książki, podzielę się moimi październikowymi osiągnięciami czytelniczymi. W zeszłym miesiącu przeczytałam 8 książek, z czego większość była na prawdę bardzo dobra:

1. "Rio Anakonda" Wojciech Cejrowski - 6
2. "Za wszystko trzeba płacić" Aleksandra Marinina - 5
3. "Mariola, moje krople..." Małgorzata Gutowska - Adamczyk - 3
4. "Marzyciele i pokutnicy" Krzysztof Spadło - 5
5. "Trzy oblicz pożądania" Megan Hart - 4
6. "Fanaberie" Jolanta Wrońska - 5
7. "www.1939.com.pl" Marcin Ciszewski - 6
8. "Wędrówka przez słońce" Corban Addison - 5
Udało mi się odsłuchać dwa audiobooki (Marinina i Ciszewski), dwie powieści są jeszcze nie opisane, ale postaram się nadrobić tą zaległość w najbliższym czasie. Za najlepszą lekturę miesiąca uważam"www.1939.com.pl" oraz "Rio Anakonda".
Ogólnie październik, mimo natłoku zajęć udał mi się czytelniczo bardzo dobrze. Udało mi się jeszcze zrealizować osobiste założenie, mianowicie książka "Wędrówka przez słońce" była SETNĄ lekturą, przeczytaną w tym roku. Zostały mi jeszcze cztery i mogę uznać, że plan 52 książki * 2 został wykonany
Życzę Wam miłego dnia

Sardegna

10 komentarzy:

 1. Jak Ci się podobała Marinina? Bo słyszałam wiele pozytywnych i negatywnych opinii. Mam w domu "Czarną listę" i nie wiem cz warto? Pewnie i tak ją przeczytam, ale chcę wiedzieć, czy w pierwszej kolejności czy odłożyć na później:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była to moja pierwsza książka Marininy. Dałam 5tkę. Interesujący kryminał, nawet bym powiedziała, że to bardziej obyczajówka z wątkiem kryminalnym. Nie da się ukryć, że w treści sporo wątków mających chyba swoje początki we wcześniejszych powieściach. Nie wiem, czy nie lepiej czytać jednak po kolei...

   Usuń
 2. gratuluję wyników i życzę owocnego listopada :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że miałaś udany czytelniczo miesiąc, oby kolejne przyniosły Ci tyle samo radości:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasne, że się ucieszyłam. Wiesz, że uwielbiam tę książkę, a teraz będę mogła się cieszyć własnym egzemplarzem. Z jednej strony szkoda, że tak mało osób wykazało zainteresowanie, ale z drugiej, to zwiększyło moje szanse:) Adresik zaraz wysyłam.
  Widzę, że w tym miesiącu mamy podobne wyniki, u mnie też osiem przeczytanych, ale tylko pięć zrecenzowanych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż muszę policzyć ile przeczytałam w tym roku. Może i mi uda się zaliczyć 52*2. :)

  "Rio..." uwielbiam, choć "Gringo..." jakoś bardziej mnie bawił. Ciekawa jestem Ciszewskiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyniku! Zainspirowałaś mnie do zaglądnięcia na moją tajną listę, i okazało się, że mam na niej dokładnie 52 książki :) Gdybym wzięła udział w wyzwaniu, miałabym przynajmniej jakieś zrealizowane w 100 % :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wynik miesięczny, a roczny - cudo! ;) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję podajnikowej akcji, i wyników!

  OdpowiedzUsuń